Üye Giriş
Untitled Document
 
 

 

 

ÜYELİK VE ÜCRETLER

 
Sitemizdeki hizmetlerden yararlanmak ve üye olmak isteyenler için ;

Öncelikle üyelik formunu doldurarak sitede kayıtlı profil oluşturmanız gerekmektedir. Üye olmak (Profil oluşturmak) ücretsizdir.Bu sayede, her üyenin vereceği ve ilanında yayınlanmasını istediği bilgiler site içerisinde kaydedilir ve kullanıcı eğer isterse daha sonra bilgilerini güncelleyebilir.

Siteye kayıt olmak için doldurulan üyelik formu, site yetkilileri tarafından incelenir ve kurallara uygun bulunduğu taktirde sitede yayınlanmaya başlanır. Bu şekilde diğer üyeler sizin ilanınız ile ilgilendiklerinde size mesaj yollayabilirler (ücretli üye olanlar). Başvurunuzun sonuçlanması 1 gün alabilir.

Sitede size ait ilanınızın ücretsiz yayınlanmasına karşılık, sizin diğer üye olanlara mesaj yollayabilmeniz için ücretli üyelik zorunludur. Aşağıdaki ödeme seçeneklerinden tercih ettiğinizi kullanarak bu web sitesine ücretli üye olabilirsiniz.

ÜYELİK ÜCRETLERİ NEDİR?
 
Siteye Ücretli Üyelik seçenekleri 1 Ay yada 3 Ay sürelidir. Üyelik süresi bittiğinde istenirse aynı şekilde üyelik yenilenebilir.
 
Siteye Kayıtlı Üyelere Mesaj Yollayabilmek İçin Ücretler (Site içerisindeki Mail Posta Kutusuna)
 
1 Aylık Site Aboneliği : 12 YTL
3 Aylık Site Aboneliği : 25 YTL (Yani üç aylık abonelik 36 YTL yerine sadece 25 YTL'dir).
6 Aylık Site Aboneliği : 40 YTL (Yani altı aylık abonelik 72 YTL yerine sadece 40 YTL'dir).
 
 
NASIL ÖDEME YAPABİLİRİM ?
1) PTT POSTA ÇEKİ HAVALESİ İLE ÖDEME NASILDIR ?
Herhangi bir PTT şubesine giderek aşağıda belirtilen Alıcı Adı ve Posta Çeki Hesap Numarası'na havale yapmanız yeterlidir.
Alıcı Adı
: Salih Merih Akça
Posta Çeki Hesap No
: 5442335
ÖNEMLİ : Yapacağınız ödeme için postanede form doldururken AÇIKLAMA kısmına siteye kaydolduğunuz email adresinizi ve rumuzunuzu yazınız. Sizin ödemeniz bu AÇIKLAMA kısmındaki email adresi ve rumuz bilgisi ile anlaşılır ve işleme konur.Havale bize ancak ertesi gün ulaştığından işlem süresi 1-2 gün alabilir.(Havale masrafı genelde 1 YTL dir).

 

2) BANKA HAVALESİ İLE ÖDEME NASILDIR ?
Ödemeyi banka havalesi (yada EFT) ile aşağıdaki banka hesap numarasına yapmanız yeterlidir.

Alıcı Adı
: Salih Merih Akça
 
Banka Adı
: Denizbank
 
Banka Kodu
: 134
 
Şube Kodu
: 3240 (Sahrayıcedit Şubesi, İstanbul)
Hesap No
: 3240-8603394-351
 
IBAN No
: TR900013400000860339400001
ÖNEMLİ : Yapacağınız ödemenin AÇIKLAMA kısmına siteye kaydolduğunuz email adresinizi ve rumuzunuzu yazınız. Sizin ödemeniz bu AÇIKLAMA kısmındaki email adresi ve rumuz bilgisi ile anlaşılır ve işleme konur.

Ödemeyi banka şubesine giderek yaparsanız havale yada EFT masrafı alınmaktadır, bunun yerine ATM lerden yada internet üzerinden havale yada EFT yaparsanız masrafsız olarak (bazı bankalarda düşük ücret alınabilir) ödeme yapabilirsiniz. Bu sayede bankada sıra beklemek gibi zaman kaybını da önlemiş olabilirsiniz.
     
3) KREDİ KARTI İLE ÖDEME NASILDIR ? (Dünyanın hemen her ülkesinden kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz).
1 Aylık Site Aboneliği için tıklayınız:
3 Aylık Site Aboneliği için tıklayınız:
ÖNEMLİ NOT 1: Kredi Kartı ile ödeme sayfası paypal.com sayfasında olacağından, sayfa basit bir ingilizceden oluşlur. Gerekirse bu linke Tıklayarak türkçe yardım alabilirsiniz.
ÖNEMLİ NOT 2: Ödeme yapıldıktan sonra, hesabınızın aktif edilmesi belli bir süre alır çünkü hesaplar belirli aralıklarla kontrol edilir ve onaylanır.

 

 

 

 

 

Copyright ? 2004-2007. All rights reserved. Designed by Merih Akca