Üye Giriş
Untitled Document
 
 

 

 

Kimler Evlendi
Sitemiz sayesinde birbirlerini bularak mutlu sona eren çiftlerden bize ulaşan teşekkür emaillerinden bazılarını sizlerle paypaşmak isteriz. Bize ulaşan birçok diğer emaillerde, sitemize üye olanlardan birçoğunun üyelik nedenlerinin, tanıdıkları arakadaş yada yakınlarının sitemizde tanışarak evlendikleri, ve bu nedenle onlarında şanslarını bizim sitemizde değerlendirmek istedikleri şeklindedir.

Elbette sitemiz sadece bir vesiledir, esas sonuca ulaştıran çifterin samimiyet, dürüstlük ve niyetlerinin doğrultusunda Hazreti Allah'ın onların dualarına icabet etmesidir.

Eğer siz de sitemiz vesilesi ile mutluluğu bulanlardan iseniz, sevindirici haberinizi bekleriz..

  1   Rumuz  (belirtmek istemiyor)
selamun aleyküm.böyle bir site kurdugunuz için ALLAH c.c sizlerden razı olsun.bende sizin siteniz sayesinde 2009 yılında eşimle tanıştım.Bir müddet görüştükten sonra aynı yıl içerisinde evledik şükürler olsun.şimdi iki yaşında bir oglumuz var.sizlere çok minnettarız.başarılarınızın devamı dilegiyle...
  2   Rumuz  bedizsu
Selamlar, Bizde esimle bu guzel sitenin vasitasiyla 2008 basinda tanistik, Haziranda nisanimiz, uc ay sonunda da dugunumuz oldu. Sitemiz hala duruyormu diye bakmistim, bugunlerimizr vesile olduklari icin bir tesekkur metni bende yazmak istedim.Simdi ise 10 aylik bir oglumuz var.Esim dunyanin en iyi insani. Tavsiyem yeni uye olanlara, neyseler oylede anlatin kendinizi eksigiyle artisiyla. kimseye vakit kaybi yasatipda hakka girmeyin.Yalan dolana basvurmadan gorusmeler surdurulurse mutlaka ALLAH o ozel sahsiyeti karsiniza cikarir.Siteyi kuranlardan ALLAH razi olsun. BEDIZSU VE BURAK ISTANBUL
  3   Rumuz  agantaburinaburinata
şu kirli net ortamında böyle kaliteli evlilik sitesi kurduğunuz için sizsite editörlerine öncelikle teşekkür ediyorum.eşimle bu site sayesinde ekim 2006 tanıştık ve ağustos 2008 de evlendik.40 günlük bir bebeğimiz var.aradığımız biribirimizde bulduk diyebilirim..çok mutluyuz..Rabbim herkese nasip etsin..
  4   Rumuz  UVEYSI
S.A.Teşekkür ediyorum. Uzaklarda aradığımı yakında buldum. Daha doğrusu O beni buldu. Daha doğrusu siteniz vesile oldu, Kader-i İlahi bizi buluşturdu. Gönlümün yarısını, biricik hanımımı, hayat arkadaşım sevgili eşimi sizin vesilenizle buldum ve kısa süre önce evlendik. Allah razı olsun. Darısı bütün yarısını arayanların başına. (UVEYSI-REYYAN39)
  5   Rumuz  duha
8 Mart 2006 da siteniz aracılıgıyla eşimle tanıştım. 4 ay sonra İzmir'de evlendik.Şu an ilk bebeğimizi beklemekteyiz. 4.5 yıldır süren sevgimiz ilk günki gibi tazeliğini korumakta. Bu mutlulukta aracı olduğunuz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.
  6   Rumuz  xpapatya
s.a öncelikle sitemize teşekkür ediyorumki çok güzel bi evliliğim var sitemiz diyorum çünkü benimle birlikte 2 kardeşim ve 1 arkadaşımda siteden evlendi.elhamdülillah hepimizin evliligide çok güzel devam ediyor.ve siteden evlenmek isteyen arkadaşlarada eger kabul ederlerse bi kaç tavsiyem olacak.şahsımda tecrubelerle sabit dir ki kesinlikle ne istediginizi bilin mesaj gönderen arkadaşların ilk etapda profiline baktıkdan sonra şayet sizin çizgilerinize uymuyorsa kesinlikle deneme yanılma yoluna gitmeyin.ve kız arkadaşlarıma sesleniyorum kesinlikle görüşmeye tek gitmeyin.ablanız arkadaşinız bulunsun.ve samımane dua edin eger kabul ederseniz tavsiyem bu kadar.selametle s.a
  7   Rumuz  marmara
s.a biz marmara ve elif82 olarak evlenme kararı aldık. Bu siteye Allahın rızasını kazanabileceğimiz hayırlı bir evlilik yapmak niyeti ile üye olduk ve Allaha çok şükürki Allah gönlümüze göre verdi ve birbirimizi bulduk. İnşallah yakında nişanlanacağız. Bu siteye giren ve niyeti halis olanların Allah gönüllerine göre versin inşallah.
  8   Rumuz  zamanıgelmisolmalı
3 yıl önce yalnız, tek başına umutsuz bir adamdım. Hatta bir kaza sonucu boynumu kırmış, 3 ay kımıldamadan yatağa bağlanmıştım. Dış dünya ile aramdaki tek iletişim bilgisayarımdı. (Acıklı bir Türk filminden farkı yok) Nerden bilecektim ki zevac sitesi eşim ile tanışmama vesile olacak. Niyetim halisdi ve sitenin en başında belirtilen yalan söylememe yeminine bağlı kaldım. Ne isem o oldum. Abartmadım ve 3 ay sonunda ayağa kalktığımın bir iki gün sonrasında şu anda göbeğimin üstünde zıplattığım oğlumun anası, benim yeryüzündeki cennetim olan eşim (heaven) ile tanıştım. Bugün babalar günü. Allah nazarlardan saklasın, bir ay sonra bir yaşına basacak olan oğlum sabahleyin ağzıma minik parmağını sokup babba dedi... Bu fani hayattan daha ne beklenir ki? Hülasa; Hayırlı bir eş bulmak istiyorsanız önce hayırlı ve doğru bir adam olun. Kılmıyorsanız namaza başlayın. Allah'a teslim olun. Sonra da gelin bu siteye üye olun. Allah razı olsun "zevac"
  9   Rumuz  emin202
Saygideger yetkililer,sitenizde (emin 202) rumuzlu ben ve(gonume gore) rumuzlu sevgili esim once Rabbim izin takdiri ve izni, sizin de bu guzel ve hayirli hizmetiniz olan evlilik sitesi araciligi ile tanisarak evlilige karar vermis bulunuyoruz.Her ikimiz ve ailelerimiz hakkinda hayirlara vesile olmasi dilegiyle diger kardeslerimizin de mutlu sonuca ulasmalari icin dua ve niyazediyoruz. Bu vesile ile boylesi kudsi hizmetlerinizden dolayi sizleri kutluyor, tesekkur ediyor, Allah razi olsun diyor, calismalarnizda muvaffakiyetler temenni ediyoruz.
  10   Rumuz  HAYIRLISIOLSUN
Selamun Aleykum, siteniz vasıtasıyla 2008 yılında evlendim. Dünya tatlısı kızımız 8 aylık oldu. Çok mutlu bir evliliğimiz var. Vesile olan herkesten Allah razı olsun. Herkese tavsiye ederim.
En Son Sayfa

Copyright ? 2004-2007. All rights reserved. Designed by Merih Akca