Üye Giriş
Untitled Document
 
 

 

 

NEDİR, NE DEĞİLDİR

1
Soru: Bu sitede mektup arkadaşı, flört amaçlı arkadaş vs amacı ile kayıt olabilir miyim ?
Cevap: Kesinlikle HAYIR. Bu site sadece ve sadece "Evlilik Amacı" ile kaydolmak isteyen ve bunun haricindeki hertürlü başvurunun red edileceği bir sitedir.

2
Soru: Kayıtlı olan üyelerin bilgilerine tamamen güvenebilir miyim ?
Cevap: Bu site, kayıt olan üylerin ilanlarını mümkün olduğunca eleyerek sadece sitenin amacına uygun olanları yayınlamaya çalışmakla beraber, birebir her üyenin doğruluğunu garanti edemez. Bu nedenle hertürlü iletişimde bu gerçeğe göre davranmanız ve kişisel detaylarınızı verirken güvenliği daima göz önünde bulundurmanız gerekir.

4
Soru: Kayıt olursam mutlaka bir eş bulabilir miyim ?
Cevap: Binlerce kişinin buluşma yeri olmasına rağmen, eşiniz olacak kişinin burada olma ihtimali yüzde yüz değildir. Eşiniz olacak kişinin nerede ve ne şekilde sizin kısmetinizde olacağı kimsenin bilemeyeceği bir konudur.

6
Soru: Bu site tamamen ücretsiz midir ?
Cevap: Siteye üyelik ücretsizdir. Sitenin kalite seviyesini daima yukarıda tutmak ve ciddiyeti muhafaza etmek için ise üyelere mesaj yollayabilme hizmeti için ücret alınır.

7
Soru: Bu site sadece müslümanlar için midir ?
Cevap: Hayır, tüm inanç sahiplerine hizmet eder fakat sitenin eş arama kriterlerini müslümanların önem verdiği konulara göre düzenler.

8
Soru: Sitede politik yada siyasi bir bildirim var mıdır ?
Cevap: Bu tür hertürlü yazı vs bildirimin bu sitede yer almasına kesinlikle müsade edilmez. Eğer ilanlarında bu türden yazılar tesbit edilirse ilan sahibinin derhal kaydı silinir ve eğer ücretli üye ise tüm kullanım hakkı kaybolur.

9
Soru: Bu site, üyelerinin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda yayınlanan ilanlardan sorumlu mudur ?
Cevap: Hiçbir şekilde bu sitedeki üyelerin bilgilerinden, yada bu sitedeki hizmeti kullanarak tanışılan kişiler ile oluşabilecek durumlardan dolayı bu site sorumlu değildir. Sorumluluk tamamen bu siteyi kullanan kişilere aittir.
 
 
 
 
 
 
 

Copyright ? 2004-2007. All rights reserved. Designed by Merih Akca