Üye Giriş
Untitled Document
 
 

 

 

Kimler Evlendi
Sitemiz sayesinde birbirlerini bularak mutlu sona eren çiftlerden bize ulaşan teşekkür emaillerinden bazılarını sizlerle paypaşmak isteriz. Bize ulaşan birçok diğer emaillerde, sitemize üye olanlardan birçoğunun üyelik nedenlerinin, tanıdıkları arakadaş yada yakınlarının sitemizde tanışarak evlendikleri, ve bu nedenle onlarında şanslarını bizim sitemizde değerlendirmek istedikleri şeklindedir.

Elbette sitemiz sadece bir vesiledir, esas sonuca ulaştıran çifterin samimiyet, dürüstlük ve niyetlerinin doğrultusunda Hazreti Allah'ın onların dualarına icabet etmesidir.

Eğer siz de sitemiz vesilesi ile mutluluğu bulanlardan iseniz, sevindirici haberinizi bekleriz..

  11   Rumuz  (belirtmek istemiyor)
ben tam 1 yıl önce siteniz vasıtasıyla tanıþtığım bir bayanla evlendim şimdi çok mutluyum yakında bir bebek bekliyoruz emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler
  12   Rumuz  (belirtmek istemiyor)
ben bu siteye yaklaşık bir ay önce ücretli üye oldum ve bir hafta içinde bir bayanla tanışma fırsatı buldum..şu an çok mutluyum.karekter yapılarımız uyumlu.kendisini bizzat görmeye gititm .ayrı þehirde yaşıyor.birbirimizden hoşlandık...evliliği düşünüyoruz.ama birza daha zaman var.bu sitenin aracılığı ile hayatımın kadınını bulduğum için site yöneticilerinen teşekkür ediyorum.inşaallah bu ilişkimiz evliliğe kadar sürer ve size tekrar teşekkür ederim....sizi takdir ediyorum..çok teşekkür ederim.......
  13   Rumuz  (belirtmek istemiyor)
Biz; dünyalar güzeli nişanlım ve ben, siteniz aracılığıyla tanıştık ve evlenmeye karar verdik. Evet biraz klasik olacak ama, gerçekten internetten doðru kiþiyi bulabilceğimi zannetmiyordum. Çünkü sanal alem her türlü hile ve suistimale açık bir platform. ve maalesef tuhaf þeylerle de karşılaşılıyor. Ama tüm arkadaşlara önerim lütfen olduğunuz gibi davranın, sanal alemin bilinmezliğine siz de katkıda bulunup içinden çıkılmaz bir hale getirmeyin. Hepsinden önemlisi dürüst olun. Ben ve nişanlım bu sayede kısa zamanda birbirimizi bulduk ve evlenmeye karar verdik. Ne ben ne de o bu alemin kurnazlıklarına başvurmadık. Lütfen sizde kurnazlık yapmadan dürüstçe bu platformu kullanın. Biz bu siteyi kuranlara teşekkür ediyor ve diðer arkadaþların da hayırlı muradlarına ermelerini temenni ediyoruz.
  14   Rumuz  (belirtmek istemiyor)
Selamun Aleykum. Bundan 6 ay önce (XXXX) rumuzuyla sitenize üye olmuştum, beleþ :) Üye olur olmaz 3 gün sonra bir hanımla tanıştım. Tanıştıktan sonra 1 hafta süreyle sitenizden yazıştık. Sonra telefonla ve internet aracılığıyla görüştük. 6 ayda 3 defa yüzyüze görüştük. ve bu gün parmağımda nişan yüzüğü var. Birbirimizi çok seviyoruz ve ailelerimiz de mükemmel anlaştı ve hiçbir sorunumuz yok Allaha şükür. Hizmetinizden dolayı Teşekkür ederim. Allah razı olsun. Hizmetinizi daha da artırsın inşallah.
  15   Rumuz  (belirtmek istemiyor)
Çok değerli site sahipleri bu teşekkür için biraz geç oldu ama lütfen şükranlarımı kabul edin... Ve eğer bu mesajımı site ziyaretçilerinin görmesine imkan verirseniz gerçekten de sitenizin amacýna yönelik bi site olduðunu herkes anlamýþ olur.Ben geçen yıl sitenizi tesadüfen bulup öylesine girmiştim yani pek inanarak değil,ve şimdiki nişanlımda (siteniz sayesinde) öylesine girmiş ve tesadüfler bizi bugüne getirdi.Geçen yıl 22 haziranda tanıştık 25 aralıkta nişanlandık,ikimizde hala inanamıyoruz ve kimseyede internetten tanıştık diyemiyoruz çünkü hem aile yapılarımız hem kişilik yapımız çok benzeşiyor,takdir edersiniz ki sanal dünyada herkes bu kadar dürüst deðil ve ilişkiler çarpışık,ilişkimizin onlar gibi adlandırılmasını istemedik,ancak her zaman sitenizi anarak dualar ediyoruz,ben kumral rumuzluydum nişanmlımda ismiyle girmiş,siteden ayrılalı epey oldu ikimizde.Belki unutulmuşuzdur,sözün kısası gerçekten hayırlı işlere vesile oluyorsunuz,allah razı olsun.Umarım mutluluğumuzu allah daim eder ve darısı sitede gönlüne göre arayanların başına diyorum.Hayırlı işlere vesile oluyorsunuz allah da sizi darda koymasın her işiniz hayırlı olsun...
  16   Rumuz  (belirtmek istemiyor)
selamün aleyküm..yaklaşık 3 ay öne siteden görüştüğüm bir beyle yakında evleniyoruz.sitenize teşekkür etmek istedik.Allah razı olsun..duayla.
  17   Rumuz  (belirtmek istemiyor)
sa. çıkar amaçsız,hizmetinin gayesi inançlı müslümanlar için bir vasýta\' olan deðerli site yönetim ve sahibi kardeşlerim. rabbim iyi niyetlerinizin karşılığını bol bol veriri inşallah. sayenizde ilginç bir vesile olarak bir haným efendiyle tanýştım ve nasipse inşallah 3,5 ay sonra evleniyoruz. tüm kardeþlerimizin iyi niyetlerini rabbim dilerim gönüllerine göre verir. mutlu mesut huzurlu islam þuuru dolu bir yuva dileğimle dualarınızı bekleriz inþallah. herþey için çok teþekkürler. selametle.
  18   Rumuz  fırtına
bızde bu sıtenın sayesın de tanısıp evlendık cok mutluyus
  19   Rumuz  başak
merhaba biz eşimle 2006 da bu sitede tanıştık ve aynı sene içinde evlendik. insanın fizigini görmeden fikren ve kalben birisiyle tanışması çok güzel ve dogru birşey çünki evlenince fizik gidiyor ve sadece elinizde fikirleriniz ve kalbiniz kalıyor.çok mutluyuz tarifi imkansız; bir tanede oglumuz var şimdi iki yaşında. vesileolanlara çok teşekkür ederim ve bu kadar geçiktigim içinde özür dilerim. sabırlı olun arkadaşlar. allaha emanet olun.
  20   Rumuz  sonsuzluk
ben aradığım burada buldum teşkkür ederimmm sitenize
Önceki Sayfa| En Son Sayfa

Copyright ? 2004-2007. All rights reserved. Designed by Merih Akca